ԽՈՐՀՐԴԱԿՑԱԿԱՆ ՄԱՐՄԻՆՆԵՐ

Ծնողական Խորհուրդ

N Ազգանուն, անուն Պաշտոն Ո՞ր դասարանի կողմից է առաջադրվել
1  Մանուկյան Թեհմինե  Ծնողական խորհրդի նախագահ  VIIIբ
2  Մարուքյան Մարինե Ծնողական խորհրդի անդամ  I ա
3  Արղուշյան Քրիստինե  Ծնողական խորհրդի անդամ  I բ
4  Հայրապետյան Սոնյա  Ծնողական խորհրդի անդամ  II ա
5  Ասլանյան Տաթևիկ  Ծնողական խորհրդի անդամ  II բ
6  Հակոբյան Թերեզա  Ծնողական խորհրդի անդամ   IIIա
7  Խաչատրյան Նարինե  Ծնողական խորհրդի անդամ  III բ
8  Քոչարյան Սուսաննա  Ծնողական խորհրդի անդամ  IV ա
9  Ալավերդյան Թամարա  Ծնողական խորհրդի անդամ  IV բ
10  Հարությունյան Թերեզա  Ծնողական խորհրդի անդամ   V ա
11  Բամբուկչյան Ժասմենա  Ծնողական խորհրդի անդամ V բ
12  Առաքելյան Մարինե Ծնողական խորհրդի անդամ  VI ա
13  Գիքինյան Ալլա   Ծնողական խորհրդի անդամ  VI բ
14  Ղաբուզյան Անահիտ  Ծնողական խորհրդի անդամ  VII ա
15  Գալստյան Նունե  Ծնողական խորհրդի անդամ  VII բ
16  Մեհրաբյան Շահանե  Ծնողական խորհրդի անդամ  VIII ա
17   Դիշիգրիքյան Կարինե  Ծնողական խորհրդի անդամ  IXա
18 Մատինյան Նարինե  Ծնողական խորհրդի անդամ IXբ

Աշակերտական Խորհուրդ

Խորհրդի նախագահ՝ Պապոյան Ալլա       /9-րդ ա դասարան/
Քարտուղար՝               Մելքոնյան Սիլվա  /9-րդ ա դասարան/

N Ազգանուն, անուն Պաշտոն Հանձնախումբ
1  Կախյան Լիդա Աշակերտական խորհրդի անդամ  Ուսումնադաստիարակչական
2  Սաֆարյան Ռուզաննա Աշակերտական խորհրդի անդամ  Ուսումնադաստիարակչական
3  Մխիթարյան Սուսաննա  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Ուսումնադաստիարակչական
4  Խաչատրյան Անի  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Ուսումնադաստիարակչական
5  Խաչատրյան Ստեփան  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Ուսումնադաստիարակչական
6 Մովսեսյան Մելինե  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Տեղեկատվական
7 Օհանյան Էրիկ  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Տեղեկատվական
8  Վերանյան Արեն  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Տեղեկատվական
9  Շախպազյան Աննա  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Սոցիալ-առողջապահական
10  Մարուքյան Լիլիթ  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Սոցիալ-առողջապահական
11  Գևորգյան Մարիամ  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Սոցիալ-առողջապահական
12  Մելքոնյան Սիլվա  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Մշակութային
13 Մարգարյան Ինեսա  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Մշակութային
14  Դալլաքյան Անուշ  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Մշակութային
15  Տոնոյան Աննա  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Մշակութային
16  Ամիրյան Միհրան  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Կարգապահական
17  Մաղաքյան Էդգար  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Կարգապահական
18  Նազարյան Հենրիկ Աշակերտական խորհրդի անդամ Կարգապահական
19  Ամիրյան Միհրան  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Իրավապաշտպան
20 Մաղաքյան Էդգար  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Իրավապաշտպան
21  Նազարյան Հենրիկ  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Իրավապաշտպան
22  Խաչատրյան Պարգև  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Սպորտի և ռազմամարզական
23 Նիկողոսյան Շալիկո  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Սպորտի և ռազմամարզական
24 Պապյան Արեն  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Սպորտի և ռազմամարզական
25  Անդրեասյան Սաթենիկ  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Բնապահպանական
26  Զաքարյան Գոհար  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Բնապահպանական
27 Վարդանյան Գրիգոր  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Բնապահպանական
28  Ավագյան Մելինե  Աշակերտական խորհրդի անդամ  Բնապահպանական